5 geriausi vertėjai ir žodynai išmaniesiems telefonams (2024)

Vykstate į svečią šalį, bet bijote, kad nesusikalbėsite vietine kalba? Nepaisant to, kad šiais laikais kiekvienas gali susikalbėti angliškai, pasaulyje vis dar yra šalių, kurios nenori kalbėti angliškai. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad tokia šalis yra, pavyzdžiui, Ispanija. Tikriausiai ne tiek daug, kad ispanai nemoka anglų kalbos – jie tiesiog nenori kalbėti angliškai savo gimtojoje šalyje. Kaip jau minėjau, tokių šalių pasaulyje žinoma ir daugiau. Taigi, jei nenorite mokytis užsienio kalbos prieš išvykdami, įvairūs vertėjai ir kitos pagalbinės programos gali jums padėti. Šiame straipsnyje apžvelgiame 5 populiariausias programėles, kurios gali praversti užsienio šalyse.

PATARIMAS: pabandyk internetu paraiška anglų kalbos mokymui iš čekų autorių ir jums nebereikės vertėjo.

Jums gali būti įdomu

5 didžiausios produkto klaidos Apple istorijoje

Viskas apie Apple

Pavelas Jeličius

3

Google vertėjas

5_prekladacu_20
5_prekladacu_21
5_prekladacu_22

Įeikite į galeriją

Iš karto į pirmą vietą iškėliau liūdnai pagarsėjusį „Google“ vertėją. Tai labiausiai naudojamas ir populiariausias visame pasaulyje. Šis vertėjas veikia ir neprisijungus, tereikia prieš išvykstant per interneto ryšį parsisiųsti tam tikros kalbos paketą, o tada galima dirbti praktiškai bet kur. Tačiau vertėjas gali daug daugiau nei tik išversti žodžius ir frazes į kitas kalbas. Galima naudotis daugybe kitų funkcijų, įskaitant, pavyzdžiui, vertimą tiesiai iš fotoaparato arba iš darytos nuotraukos. Savaime suprantama, kad yra ir balso įrašymo galimybė, kai programėlėje įjungiate mikrofoną, įrašote ta kalba kalbantį asmenį, o Vertėjas išvers frazę už jus. Jūs galite padaryti tą patį. „Google“ vertėjas yra tiesiog pati svarbiausia programa, kurios jokiu būdu neturėtų trūkti jūsų įrenginyje.

aš verčiu

5_prekladacu_14
5_prekladacu_15
5_prekladacu_16
5_prekladacu_17
5_prekladacu_18
5_prekladacu_19

Įeikite į galeriją

„iTranslate“ veikia labai panašiai kaip „Google“ vertėjas. Tačiau „iTranslate“ daugiausia dėmesio skiria sakytinės kalbos vertimui, todėl šioje srityje jis veikia šiek tiek geriau nei minėtasis „Google“ vertėjas. Kitos funkcijos, pavyzdžiui, klasikinis žodžių ar frazių vertimas arba tiesioginis vertimas tiesiai iš kameros, praktiškai visiškai vienodos, tik suprojektuotos kitaip. Daugumą kalbų taip pat galite atsisiųsti neprisijungę, todėl būsite tikri, kad visada bendrausite net ir be interneto ryšio. Įjungti režimą neprisijungus yra labai paprasta ir jį galima rasti pagrindiniame ekrane. Taigi, jei planuojate keliauti kur nors, kur už duomenis imami nežmoniški mokesčiai, tiesiog persijungiate į offline režimą, kurio dėka neapmokestinsite nė kilobaito duomenų. Pirmą savaitę „iTranslate“ galima naudotis nemokamai, po to turėsite užsiprenumeruoti programą už 129 kronas per mėnesį. Nemokamoje versijoje prarasite praktiškai visas funkcijas, todėl prenumerata yra absoliučiai būtina.

Kalbėkite ir išverskite

5_prekladacu_2
5_prekladacu_3
5_prekladacu_4
5_prekladacu_5

Įeikite į galeriją

Kaip rodo šios programos pavadinimas, „Speak & Translate“ naudojama sakytiniam tekstui išversti. Įjungę programą tiesiog pasirenkate, iš kurios kalbos norite versti. Po to jūs tiesiog spustelėkite tam tikrą vėliavėlę ekrano apačioje, kuri pradės visą vertimo procesą. Taigi iš pradžių ką nors bendrauji savo kalba, o tada išverčiama į užsienio kalbą. Tas pats galioja ir atvirkščiai. Tokiu būdu galite lengvai užmegzti ilgą dialogą su beveik bet kuo. Be to, visi pranešimai rodomi „pokalbių“ forma, todėl visada galite grįžti prie frazės, kurią asmuo pasakė prieš kurį laiką. Taip pat galite naudoti funkciją „Touch to type“, kuri leidžia įvesti tai, ką norite pasakyti, o ne kalbėti. Programa yra visiškai puiki, daugiausia dėl to, kad išsaugota viso dialogo istorija, todėl jums nereikia jaudintis, kad pasiklysite pokalbio viduryje. „Speak & Translate“ galima nemokamai naudotis tris dienas, po to jūs turite užsiprenumeruoti 179 kronas per mėnesį.

Čekų anglų kalbos žodynas

5_prekladacu_6
5_prekladacu_7
5_prekladacu_8
5_prekladacu_9

Įeikite į galeriją

Dar prieš tai, kai vertėjai šoktelėjo ir pradėjo siūlyti režimus neprisijungus, jūsų telefone buvo puikių programų kišeninių žodynų pavidalu. Vienas iš jų – čekų anglų kalbos žodynas, kuris atrodo kaip mokyklinis žodynas. Asmeniškai aš visą laiką įdiegiau šią programą savo iPhone ir turiu pasakyti, kad kartais mėgstu ją naudoti, o ne „Google“ vertėją. Čekijos anglų kalbos žodyno programoje yra keli galimi kiekvieno žodžio, kurį įvedėte, vertimai, ir jūs galite tiesiog iš konteksto nuspręsti, kuris vertimas yra teisingas. Programoje taip pat yra istorija, kurioje galite peržiūrėti paskutinius ieškotus žodžius. Taip pat rasite mėgstamiausią skyrių, kuriame galėsite išsaugoti mėgstamus žodžius. Čekų anglų kalbos žodynas yra visiškai nemokamas ir veikia neprisijungus. Jei norite paremti kūrėjus ir atsikratyti skelbimų, galite tai padaryti nustatymuose.

Oksfordo žodynas

5_prekladacu_1
5_prekladacu_10
5_prekladacu_11
5_prekladacu_12
5_prekladacu_13

Įeikite į galeriją

Kartais nesunku ką nors išversti, o greičiau suprasti prasmę. Dažnai susiduriu su situacija anglų kalba, kai sakinyje esantis žodis man nėra prasmingas ir nesuprantu, kodėl žmogus jį pavartojo. Tačiau vos įvedęs žodį į Oksfordo žodyną, iškart suprantu, ką poetas tuo norėjo pasakyti. Oksfordo žodyną taip pat galite atsisiųsti visiškai nemokamai iš „App Store“. Tereikia aplikacijoje parašyti žodį, kurio reikšmę norite sužinoti, arba nufotografuoti. „Pro“ versijoje, kuri jums kainuos 249 kronas, taip pat gausite vertimo ir šnekamosios kalbos parinktį. Be to, jūs taip pat atsikratysite skelbimų, kurie, mano nuomone, yra palaiminti programoje.

5 geriausi vertėjai ir žodynai išmaniesiems telefonams (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Msgr. Refugio Daniel

Last Updated:

Views: 6744

Rating: 4.3 / 5 (54 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Msgr. Refugio Daniel

Birthday: 1999-09-15

Address: 8416 Beatty Center, Derekfort, VA 72092-0500

Phone: +6838967160603

Job: Mining Executive

Hobby: Woodworking, Knitting, Fishing, Coffee roasting, Kayaking, Horseback riding, Kite flying

Introduction: My name is Msgr. Refugio Daniel, I am a fine, precious, encouraging, calm, glamorous, vivacious, friendly person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.